Μια ακόμη νίκη πανηγύρισε ο Αστέρας Καμαρούλας,  ο οποίος επικράτησε με 3-1 των Ατλάντων Αγρινίου στο ΔΑΚ για το πρωτάθλημα Β΄ Κατηγοριας της ΕΠΣΝΑ.
Οι αιφνιδίασαν τους γηπεδούχους, ανοίγοντας το σκορ στο 6ο λεπτό, μετά από μπαλιά του Κερασιώτη Π. και ωραίο σουτ του Αθανασόπουλου. Η Καμαρούλα αντέδρασε άμεσα και στο 11΄ ο Λαίνας με ωραίο σουτ, ισοφάρισε.Στο 28΄ έγινε η ολική ανατροπή για την ομάδα του Βραχωριτή με γκολ του Κωστακιώτη. Το 2-1 ήταν και σκορ ημιχρόνου.

Στο δεύτερο ημίχρονο είχαμε επιθετικό μονόλογο για την Καμαρούλα, η οποία έφτασε στο 3-1 στο 67΄ μετά από ωραίο μπάσιμο και σκαφτό πλασέ του Αριστόπουλου. Στην συνέχεια δεν άλλαξε κάτι και η Καμαρούλα πήρε μια ακόμη νίκη.

Καμαρούλα: (Π.Βραχωρίτης)
Καρφής,Αριστόπουλος, Πιστιόλης Τ. (35΄ Σκάνδαλος), Πιστιόλης Β., Δανιάς (80΄Κρανιάς Στ.),Μήτσος, Κοντός, Ντελής, Αυγέρης (71΄ Καπέλης), Λαίνας, Κωστακιώτης.

Άτλαντες: Α.Ασημάκης)
Βασιλείου (75΄Τελώνης), Αντωνόπουλος, Κερασιώτης Σ., Συσσωβίτης Α., Πεσλής Φ, Σαγάνας, Πεσλής Κ. (55΄Λεχουρίτης), Συσωβίτης Κ. , Αθανασόπουλος (78΄ Κορέτσης), Κουρέλας, Κερασιώτης Π.