1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ  

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΝΔΡΕΑ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – Γ.Ο. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ

ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΑΘΛ.ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

1-0

1-1

3-1

1-7

4-3

3-0

2-1

Α/Α

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΥΠΕΡ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΚΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

31

9

23

2.

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ

29

6

23

3.

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

18

11

22

4.

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

20

9

20

5.

ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

18

8

19

6.

ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

24

18

18

7.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

16

22

16

8.

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

20

14

15

9.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

13

17

9

10.

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

12

16

9

11.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ

10

21

8

12.

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

7

26

4

13.

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

15

31

4

14.

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

9

34

3

2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10ης  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ  

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ

ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΑΦΝΗ Μ. ΧΩΡΑΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

0-2

0-1

1-2

ΡΕΠΟ

1-1

3-1

1-1

Α/Α

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΑΓΩΝΕΣ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΥΠΕΡ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΚΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

9

21

6

23

2.

ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

9

19

4

21

3.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

9

13

6

20

4.

ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

10

11

6

19

5.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

10

14

9

17

6.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

9

13

12

15

7.

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

9

7

10

11

8.

ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

10

15

22

10

9.

ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

9

12

13

9

10.

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

9

5

10

8

11.

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

9

9

12

6

12.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

9

7

25

3

13.

ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

9

3

14

1

3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10ης  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ  

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ

ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

1-5

3-0

2-3

ΡΕΠΟ

3-0

0-5

1-3

Α/Α

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΑΓΩΝΕΣ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΥΠΕΡ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΚΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

10

38

5

28

2,

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

10

30

11

22

3.

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

9

23

10

20

4.

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

9

26

7

19

5.

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

9

19

15

19

6.

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

9

22

10

18

7.

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

9

15

12

14

8.

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

9

14

13

12

9.

ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

9

15

25

10

10.

ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

9

13

26

7

11.

ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

9

5

29

3

12.

ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

10

9

32

2

13.

ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

9

3

37

Ακολουθήστε το agrinio24.gr στο GoogleNews. Κάντε κλικ εδώ και κάντε εγγραφή!!

Για άρθρα που αναδημοσιεύονται και αναγράφεται η πηγή τους δεν φέρουμε καμμία ευθύνη, καθώς απηχούν αποκλειστικά τις απόψεις των συντακτών τους και δεν δεσμεύουν καθ’ οιονδήποτε τρόπο την ιστοσελίδα.