ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 11ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ  Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

Γ.Ο. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

2-1

2-2

1-2

1-0

4-1

1-0

3-0

Α/Α

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΥΠΕΡ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΚΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

35

10

26

2.

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ

32

6

26

3.

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

18

12

22

4.

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

22

11

21

5.

ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

18

11

19

6.

ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

26

20

19

7.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

16

23

16

8.

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

21

18

15

9.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

14

17

12

10.

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

13

16

12

11.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ

11

23

8

12.

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

9

27

7

13.

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

11

35

6

14.

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

16

33

4

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 11ης  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ  Β’ ΟΜΙΛΟΣ 

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ

ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΔΑΦΝΗ Μ. ΧΩΡΑΣ

3-0

1-2

2-2

2-1

5-1

ΡΕΠΟ

3-0

Α/Α

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΑΓΩΝΕΣ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΥΠΕΡ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΚΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

10

24

6

26

2.

ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

10

21

6

22

3.

ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

11

14

6

22

4.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

10

15

8

21

5.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

10

14

9

17

6.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

10

14

14

15

7.

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

10

12

11

14

8.

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

10

7

11

11

9.

ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

11

15

25

10

10.

ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

10

12

16

9

11.

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

10

11

13

9

12.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

10

8

27

3

13.

ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

10

4

19

1

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 11ης  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ  Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

2-2

3-2

2-1

3-0

8-1

ΡΕΠΟ

1-2

Α/Α

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΑΓΩΝΕΣ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΥΠΕΡ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΚΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

11

40

7

29

2,

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

11

32

13

23

3.

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

10

34

8

22

4.

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

10

22

17

22

5.

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

10

25

10

21

6.

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

10

25

13

20

7.

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

10

17

13

17

8.

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

10

15

15

12

9.

ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

10

15

28

10

10.

ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

10

15

27

10

11.

ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

10

6

31

3

12.

ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

10

9

32

2

13.

ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

10

4

45

-2