ΣΑΒΒΑΤΟ 3-10-2015 ΩΡΑ 15:45
ΘΕΡΜΟΥ 62 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΓΥΦΤΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ 63 ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΙΚΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 64 ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ – ΝΤΖΑΝΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΤΟΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 65 ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΜΠΑΚΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΝΙΚΟΛΕΤΑΣ
ΙΑΤΡΟΣ: ΠΑΤΛΙΑΣ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 66 ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΤΟΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3-10-2015 ΩΡΑ 16:00
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 67 ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 68 ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.
ΘΕΟΔ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 69 ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΟΥΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 70 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 71 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ
ΦΥΤΕΙΩΝ 72 ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 73 ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΚΑΤΟΥΝΑΣ 74 ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3-10-2015 ΩΡΑ 19:00
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 75 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 4-10-2015 ΩΡΑ 16:00
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 76 ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΒΑΪΝΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 77 ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 78 ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 79 ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΠΑΥΛΟΣ – ΑΡΣΕΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ 80 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΙΖΑΛΟΥ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΑΤΛΑΝΤΩΝ 81 ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΙΑΣΟΥ
ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 82 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 83 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΠΠΑΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ
ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ 84 ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ 85 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΜΠΟΤΙΝΗΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ 86 ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΚΠΥΣΤΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΚΑΝΔΗΛΑΣ 87 ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. – ΑΓΓΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΖΕΡΒΑΣ
ΛΟΥΤΡΟΥ 88 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΚΥΡΙΑΚΗΣ: ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ