ΣΑΒΒΑΤΟ  10-10-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   1             ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΧΑΒΑΛΙΝΑ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             2             ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΩΡΑΪΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΠΝΙΣΗ

ΘΕΡΜΟΥ                                3             Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΕΜΙΛΕΩΝ                              4             ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΠΟΤΙΝΗΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΙΑΣΟΥ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                       5             ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΜΠΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                6             ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΑΜΑΡΑ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  10-10-2015  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           7             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          8             ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ                   9             ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΖΑΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΓΟΥΛΑΣ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                           10          ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  10-10-2015  ΩΡΑ  11:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                11          ΑΕΒΑΛΤΟΥΑΕΤΟΣΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ

ΛΟΥΤΡΟΥ                              12          ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  10-10-2015  ΩΡΑ  16:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         90          ΟΜΗΡΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥΑΠΟΛΛΩΝΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             91          ΑΕΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΤΟΛΗΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                     ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΑΘΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                            ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΘΕΡΜΟΥ                                92          ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                 ΛΑΥΡΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                            ΧΡΕΛΙΑΣ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        93          ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΦΟΥΣΕΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                            ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           94          ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΔΙΩΤΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                     ΡΟΜΠΟΛΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΑΗ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              95          ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                     ΚΟΝΤΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΜΠΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                            ΤΑΠΡΑΤΖΗΣ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     96          ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΙΑΣΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   97          ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΠΝΙΣΗ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                         98          ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΑΜΑΡΑ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                99          ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΜΠΑΚΑΚΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΟΝΙΑ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                     100        ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΡΑΠΤΗ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       101        ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                 ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                           102        ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                       103        ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΒΑΪΝΑΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΓΟΥΛΑΣ

ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ                           104        ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΠΑΠΠΑΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                      105        ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΑΓΓΕΛΗΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΟΥΣΤΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  11-10-2015  ΩΡΑ  11:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         106        ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΑΓΓΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             107        ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΠΠΑΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΡΕΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΡΑΠΤΗ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                108        ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΜΠΟΤΙΝΗΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΓΟΥΛΑΣ

ΑΕΤΟΥ                                    109        ΑΕ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ – ΔΥΡΙΕΙΣ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  11-10-2015  ΩΡΑ  16:00

ΘΕΡΜΟΥ                                110        ΝΕΟΣΘΕΡΜΙΟΣΑΠΟΛΛΩΝΑΟΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΝΤΖΑΝΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              111        ΦΛΟΓΑΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΑΘΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                    112        ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΙΖΑΛΟΥ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΖΕΡΒΑΣ

ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ                          113        ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΓΟΥΛΑΣ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          114        ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                 ΛΑΓΟΥΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         115        ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΟΥΖΑΣ – ΛΙΟΝΑΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        116        ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΟΧΘΙΩΝ                                  117        ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΟΝΙΑ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           118        ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                119        ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΔΙΩΤΗΣ – ΤΟΛΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                     ΝΙΚΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΙΑΣΟΥ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                        120        ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΑΡΣΕΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΜΠΟΥ

ΑΣΤΑΚΟΥ                              121        ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ

ΑΕΤΟΥ                                    122        ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                 ΤΟΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΣΠΙΤΗ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ                           123        ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                     ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ                           124        ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΑΓΙΑΣ – ΒΑΪΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΑΜΑΡΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΑΓΙΑΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ