ΣΑΒΒΑΤΟ 17-10-2015 ΩΡΑ 10:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 13 ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΓΓΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 14 ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 15 ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.
ΕΛΠΙΔΩΝ 16 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΟΤΙΝΗΣ Σ. – ΚΑΓΙΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-10-2015 ΩΡΑ 16:00
ΘΕΡΜΟΥ 128 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ 129 ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΙΚΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΙΑΣΟΥ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 130 ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΡΟΜΠΟΛΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 131 ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΛΑΪΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
ΔΟΚΙΜΙΟΥ 132 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 133 ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΤΟΛΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΟΡΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΔΑΝΙΑΣ
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 134 ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΛΑΥΡΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ
ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗ 135 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 136 ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΤΣΟΥΝΗ
ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 137 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΔΙΩΤΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ
ΑΤΛΑΝΤΩΝ 138 ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΚΑΖΑΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΚΑΤΟΥΝΑΣ 139 ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ 140 ΧΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΜΑΣΤΡΟΥ 141 ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΟΥΖΑΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 142 ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΑΓΓΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-2015 ΩΡΑ 10:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΕΜΙΛΕΩΝ 17 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΜΠΟΤΙΝΗΣ Σ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-2015 ΩΡΑ 10:00
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 143 ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΙΖΑΛΟΥ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΤΟΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-2015 ΩΡΑ 11:00
ΦΥΤΕΙΩΝ 144 ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΠΠΑΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΖΕΡΒΑΣ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 145 ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΟΧΘΙΩΝ 146 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΓΓΕΛΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΚΟΥΣΤΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-2015 ΩΡΑ 12:15
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 147 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΚΑΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-2015 ΩΡΑ 16:00
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 148 ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΔΙΩΤΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΜΠΑΚΑΚΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΝΤΑΡΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΦΟΥΣΕΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 149 ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 150 ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ
ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 151 ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΙΑΣΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 152 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΜΠΟΤΙΝΗΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ 153 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΠΑΠΠΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 154 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ – ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ
ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 155 ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. – ΑΡΣΕΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ 156 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ 157 ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΜΥΤΙΚΑ 158 ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΛΟΥΤΡΟΥ 159 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ 160 ΔΥΡΙΕΙΣ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΠΑΛΙΟΥΡΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΖΕΡΒΑΣ
ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ 161 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΕ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:
ΣΑΒΒΑΤΟΥ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΑΡΣΕΝΗΣ – ΠΑΠΠΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΚΟΥΣΤΑ

Ακολουθήστε το agrinio24.gr στο GoogleNews. Κάντε κλικ εδώ και κάντε εγγραφή!!

Για άρθρα που αναδημοσιεύονται και αναγράφεται η πηγή τους δεν φέρουμε καμμία ευθύνη, καθώς απηχούν αποκλειστικά τις απόψεις των συντακτών τους και δεν δεσμεύουν καθ’ οιονδήποτε τρόπο την ιστοσελίδα.