ΣΑΒΒΑΤΟ  24-10-2015  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             18          ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΚΟΥΣΤΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΠΝΙΣΗ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                19          ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΙΖΑΛΟΥ – ΜΠΟΤΙΝΗΣ Σ. – ΛΑΘΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΙΑΣΟΥ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  24-10-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   20          ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΘΕΡΜΟΥ                                21          ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΠΑΚΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         22          ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                           ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                23          ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ                                 24          ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  24-10-2015  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΑΕΤΟΥ                                    25          ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       26          ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΒΑΪΝΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΟΝΙΑ

ΑΣΤΑΚΟΥ                              27          ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΜΠΟΤΙΝΗΣ Σ. – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  24-10-2015  ΩΡΑ  12:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             28          ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΚΟΥΣΤΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                29          ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΑΓΙΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΖΑΡΚΑΔΑ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  24-10-2015  ΩΡΑ  15:00

ΘΕΡΜΟΥ                                162        ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΝΤΖΑΝΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                     ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                            ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                   163        ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΠΥΡΑΤΟΣ  – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              164        ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΚΙΑΦΗΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΙΑΤΡΟΣΣ:                                                ΠΑΤΛΙΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                            ΚΑΨΑΛΗΣ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                       165        ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΛΑΥΡΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΜΠΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                            ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                    166        ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΠΠΑΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΙΑΣΟΥ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     167        ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  24-10-2015  ΩΡΑ  16:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         168        ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        169        ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΦΟΥΣΕΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΧΑΒΑΛΙΝΑ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             170        ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΡΑΠΤΗ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   171        ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΓΓΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΠΝΙΣΗ

ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ              172        ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΠΟΤΙΝΗΣ –Δ.  ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                     ΚΟΝΤΑΡΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΤΟΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                       173        ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΤΟΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΤΣΟΥΝΗ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ                           174        ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΒΑΪΝΑΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΑΜΑΡΑ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  24-10-2015  ΩΡΑ  18:30

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           175        ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΑΗ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  25-10-2015  ΩΡΑ  11:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         176        ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΛΙΟΝΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                177        ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.

ΙΑΤΡΟΣ:                                                   ΠΑΤΛΙΑΣ

ΟΧΘΙΩΝ                                  178        ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΟΝΙΑ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ                           179        ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             180        ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΙΖΑΛΟΥ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΠΝΙΣΗ

ΜΑΣΤΡΟΥ                              181        ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ – ΚΑΤΣΑΡΕΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΡΑΠΤΗ

ΑΕΤΟΥ                                    182        ΑΕ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΠΑΛΙΟΥΡΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΖΕΡΒΑΣ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  25-10-2015  ΩΡΑ  15:00

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              183        ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΜΠΟΥ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        184        ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΚΙΑΦΗΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΑΗ

Β.ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗ                   185        ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΡΑΠΤΗ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                        186        ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΟΛΟΣ Δ. – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΟΝΙΑ

ΡΗΓΑΝΑ                                 187        ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΖΑΡΚΑΔΑ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                188        ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΤΣΟΥΝΗ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           189        ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΝΤΖΑΝΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΟΤΙΝΗΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΑΣΤΑΚΟΥ                              190        ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΤΟΛΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ

ΑΕΤΟΥ                                    191        ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΣΠΙΤΗ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                           192        ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Δ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΖΕΡΒΑΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ                              193        ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΕΚΕΛΟΣ– ΠΑΠΠΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                     ΛΑΪΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         194        ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΛΙΟΝΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΚΟΥΣΤΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       195        ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΔΥΡΙΕΙΣ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. – ΑΡΣΕΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΑΜΑΡΑ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                           196        ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΖΑΝΑΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

 

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΛΙΟΝΑΣ – ΣΠΥΡΑΤΟΣ –  ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ