ΣΑΒΒΑΤΟ  31-10-2015  ΩΡΑ  10:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             30          ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΩΡΑΪΤΗΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΧΑΒΑΛΙΝΑ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  31-10-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   31          ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΟΥΖΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΑΗ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         32          ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΑΓΓΕΛΗΣ – ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Δ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           33          ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΠΟΤΙΝΗΣ Σ. – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ – ΚΑΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΠΑΤΛΙΑΣ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  31-10-2015  ΩΡΑ  12:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             34          ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  31-10-2015  ΩΡΑ  15:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         205        ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΣΑΒΕΤΗΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΡΑΠΤΗ

ΘΕΡΜΟΥ                                206        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΤΟΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        207        ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΝΤΖΑΝΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           208        ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                     ΡΙΣΒΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΑΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                            ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                   209        ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ – ΤΟΛΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                     ΜΟΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                            ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              210        ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                     ΝΙΚΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             211        ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                            ΠΑΝΟΥ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                       212        ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΙΑΣΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                         213        ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΟΝΙΑ

ΦΥΤΕΙΩΝ                               214        ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΣΠΙΤΗ

ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ              215        ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   216        ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΤΣΟΥΝΗ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                217        ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΚΑΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  31-10-2015  ΩΡΑ  18:30

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             218        ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  1-11-2015   ΩΡΑ  10:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             219        ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΚΑΖΑΝΑΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΠΝΙΣΗ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  1-11-2015  ΩΡΑ  11:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         220        ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΑΓΓΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   221        ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΠΠΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΖΕΡΒΑΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                222        ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΝΤΖΑΝΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΖΑΡΚΑΔΑ

ΜΥΤΙΚΑ                                 223        ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ

ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ                         224        ΔΥΡΙΕΙΣ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΠΑΛΙΟΥΡΑ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΑΜΑΡΑ

ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ                           225        ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΑΡΣΕΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  1-11-2015  ΩΡΑ  12:15

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             226        ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΟΥΣΤΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΡΑΠΤΗ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  1-11-2015  ΩΡΑ  15:00

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     227        ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ                          228        ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΜΠΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              229        ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΤΟΛΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   230        ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΤΣΟΥΝΗ

ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ                    231        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΠΑΠΠΑΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΟΝΙΑ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           232        ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΠΟΤΙΝΗΣ Δ. – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΖΑΡΚΑΔΑ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                        233        ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                234        ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                     235        ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΖΕΡΒΑΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       236        ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΚΙΑΦΗΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΙΑΣΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         237        ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                      238        ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΑΜΑΡΑ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ                           239        ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΕ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΣΠΙΤΗ

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΠΑΠΠΑΣ – ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΟΥΣΤΑ

ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΓΙΑΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ