ΣΑΒΒΑΤΟ  14-11-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   46          ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         47          ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΑΓΓΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             48          ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ

ΕΛΠΙΔΩΝ                               49          ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΚΑΓΙΑΣ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  14-11-2015  ΩΡΑ  15:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         280        ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ                                281        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΛΑΥΡΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΤΣΟΥΝΗ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ                           282        ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΝΙΚΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΡΑΠΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΑΨΑΛΗΣ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           283        ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                   284        ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΦΟΥΣΕΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              285        ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΠΝΙΣΗ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             286        ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΑΘΑ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                       287        ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΚΟΝΤΑΡΗΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                                                   ΠΑΤΛΙΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     288        ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΝΤΖΑΝΗΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΟΝΙΑ

ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ                    289        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                         290        ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΤΟΛΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                        291        ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΠΠΑΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΖΑΡΚΑΔΑ

ΦΥΤΕΙΩΝ                               292        ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΣΠΙΤΗ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       293        ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΛΑΪΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΠΑΝΟΥ

ΓΑΒΑΛΟΥΣ                           294        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΠΡΟΒΙΔΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  15-11-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΕΜΙΛΕΩΝ                              50          ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ – ΚΑΓΙΑΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  15-11-2015  ΩΡΑ  11:00

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        295        ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                296        ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΙΖΑΛΟΥ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.

ΙΑΤΡΟΣ:                                                   ΠΑΤΛΙΑΣ

ΑΕΤΟΥ                                    297        ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΖΑΝΑΣ – ΤΟΛΗΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΟΝΙΑ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         298        ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΟΥΣΤΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             299        ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΠΝΙΣΗ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  15-11-2015  ΩΡΑ  15:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             300        ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΑΘΑ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   301        ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΦΟΥΣΕΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΑΗ

ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ                          302        ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          303        ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         304        ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ                                 305        ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                306        ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΕΚΕΛΟΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ              307        ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΠΠΑΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΟΝΙΑ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ                           308        ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                     309        ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΖΑΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΡΑΠΤΗ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   310        ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ– ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΜΠΑΚΑΚΗ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΤΣΟΥΝΗ

ΑΕΤΟΥ                                    311        ΑΕ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΑΓΓΕΛΗΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΣΠΙΤΗ

ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ                         312        ΔΥΡΙΕΙΣ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ – ΠΑΛΙΟΥΡΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΖΕΡΒΑΣ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                           313        ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΟΧΘΙΩΝ                                  314        ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΖΑΡΚΑΔΑ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΑΓΓΕΛΗΣ – ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΟΛΗΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ