Αποτελέσματα και βαθμολογίες των τριών ομίλων της Β’ κατηγορίας ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας-21η αγωνιστική

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

0-0

0-1

1-4

0-3 Α/Α

1-1

3-1

1-6

Α/Α

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΥΠΕΡ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΚΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ
1. ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 63 12 56 ΑΝΟΔΟΣ
2. ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ 45 12 44 PLAY-OFFS
3. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ 50 25 39 PLAY-OFFS
4. ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 40 18 38
5. ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ 49 32 37
6. ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 33 20 36
7. ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 33 27 33
8. ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 27 34 25
9. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 23 46 24
10. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ 32 38 23
11. ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 34 45 21
12. ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 20 45 18 ΜΠΑΡΑΖ
13. ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ 20 77 9 ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ
14. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ 12 50 3 ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΑΦΝΗ Μ. ΧΩΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

1-0

ΡΕΠΟ

3-0

0-2

2-4

0-0

3-1

Α/Α

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΑΓΩΝΕΣ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΥΠΕΡ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΚΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ
1. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ 19 52 10 50 ΑΝΟΔΟΣ
2. ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 20 39 14 43 PLAY-OFFS
3. ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ 20 28 17 38 PLAY-OFFS
4. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 19 35 23 37
5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤ/ΛΑΣ 19 26 20 30
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡ/ΛΑΣ 20 19 15 28
7. ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20 23 23 25
8. ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ 19 29 30 22
9. ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 19 22 27 22
10. ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 19 22 29 18
11. ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20 22 51 16 PLAY-OUT
12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π/ΛΙΟΥ 19 15 42 11 PLAY-OUT
13. ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 19 7 41 7 ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ
ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

1-0

ΡΕΠΟ

5-0

0-1

6-0

3-1

6-1

Α/Α

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΑΓΩΝΕΣ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΥΠΕΡ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΚΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ
1. ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ 20 70 13 52 ΑΝΟΔΟΣ
2, ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 20 63 10 50 ΜΠΑΡΑΖ
3. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 20 59 31 42
4. ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ 19 46 28 39
5. ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 19 45 29 34
6. ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 19 32 18 34
7. ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤ. 19 28 23 26
8. ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 19 32 51 19
9. ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 19 25 33 19
10. ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ 20 25 57 18
11. ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ 19 24 52 16 PLAY-OUT
12. ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ 20 19 54 13 PLAY-OUT
13. ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 19 13 82 -1 ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ