ΣΑΒΒΑΤΟ  12-12-2015  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         77          ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΑΓΓΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  12-12-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΘΕΡΜΟΥ                                78          Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΡΜΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                       79          ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           81          ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  12-12-2015  ΩΡΑ  12:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                           82          ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  12-12-2015  ΩΡΑ  12:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         83          ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΑΓΓΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             84          ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ

ΕΛΠΙΔΩΝ                               85          ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΑΓΙΑΣ – ΚΑΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  12-12-2015  ΩΡΑ  15:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         419        ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ                           420        ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΝΤΖΑΝΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΛΑΥΡΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΡΑΠΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           421        ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΚΙΑΦΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       422        ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΛΑΪΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΔΟΚΙΜΙΟΥ                             423        ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΖΑΡΚΑΔΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΑΨΑΛΗΣ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             424        ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΕΚΕΛΟΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΠΝΙΣΗ

ΘΕΡΜΟΥ                                425        ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟY

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   426        ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΑΗ

Β.ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗ                   427        ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΑΘΑ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                        428        ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΛΑΘΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ                                 429        ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΤΟΛΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ              430        ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΠΠΑΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                           431        ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΤΟΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΜΑΣΤΡΟΥ                              432        ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΜΠΑΚΑΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                           433        ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΟΝΙΑ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  13-12-2015  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΕΛΠΙΔΩΝ                               80          ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΟΥΡΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  13-12-2015  ΩΡΑ  11:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             434        ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. – ΠΑΛΙΟΥΡΑ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΑΘΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                435        ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΙΑΣΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                436        ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΙΖΑΛΟΥ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  13-12-2015  ΩΡΑ  12:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   86          ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          87          ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  13-12-2015  ΩΡΑ  15:00

ΘΕΡΜΟΥ                                437        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   438        ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         439        ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              440        ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΠΝΙΣΗ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                441        ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                         442        ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΜΩΡΑΪΤΗΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                        443        ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΒΑΪΝΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΛΑΥΡΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΤΣΟΥΝΗ

ΑΕΤΟΥ                                    444        ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΖΑΝΑΣ – ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΖΕΡΒΑΣ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ                           445        ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΕΚΕΛΟΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ             446        ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ                           447        ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ – ΤΟΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΣΠΙΤΗ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             448        ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΚΙΑΦΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΡΑΠΤΗ

ΓΑΒΑΛΟΥΣ                           449        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΓΟΥΛΑΣ

ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ                         450        ΔΥΡΙΕΙΣ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ – ΑΕ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΚΟΥΣΤΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ

ΟΧΘΙΩΝ                                  451        ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΑΓΓΕΛΗΣ – ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΑΤΣΑΡΕΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΟΝΙΑ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       452        ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΠΑΠΠΑΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΚΑΤΣΑΡΕΟΥ – ΚΟΥΣΤΑ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ