ΣΑΒΒΑΤΟ  21-11-2015  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                51          ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΚΑΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  21-11-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   52          ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΑΗ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           53          ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΟΥΖΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΧΑΒΑΛΙΝΑ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             54          ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΑΘΑ

ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ                   55          ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΖΑΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                       56          ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΠΟΤΙΝΗΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΜΠΟΥ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                           57          ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΟΝΙΑ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  21-11-2015  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΘΕΡΜΟΥ                                58          Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       59          ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΡΟΒΙΔΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                60          ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  21-11-2015  ΩΡΑ  15:00

ΔΟΚΙΜΙΟΥ                             315        ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΝΤΖΑΝΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             316        ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΚΟΡΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              317        ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΣΠΙΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΑΨΑΛΗΣ

ΘΕΡΜΟΥ                                318        ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        319        ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΦΟΥΣΕΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΧΡΕΛΙΑΣ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           320        ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΚΙΑΦΗΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΡΙΣΒΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΑΗ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                   321        ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΕΚΕΛΟΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                         322        ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΣΤΑΚΟΥ                              323        ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΜΩΡΑΪΤΗΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ

ΜΥΤΙΚΑ                                 324        ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΟΝΙΑ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ                           325        ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΛΙΟΝΑΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΤΟΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                326        ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΜΑΣΤΡΟΥ                              327        ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΜΠΟΤΙΝΗΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΡΑΠΤΗ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                      328        ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ – ΛΑΘΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΖΑΡΚΑΔΑ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ                           329        ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΔΥΡΙΕΙΣ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  22-11-2015  ΩΡΑ  11:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                    330        ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΒΑΪΝΑΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΤΣΟΥΝΗ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             331        ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΑΟΥΡΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  22-11-2015  ΩΡΑ  12:00

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           332        ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  22-11-2015  ΩΡΑ  15:00

ΘΕΡΜΟΥ                                333        ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΛΙΟΝΑΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΤΟΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                    334        ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΙΑΣΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   335        ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΧΑΒΑΛΙΝΑ

Β.ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗ                   336        ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ – ΚΟΥΣΤΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΑΘΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                337        ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              338        ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΡΑΠΤΗ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     339        ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΜΠΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             349        ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΤΟΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ

ΟΧΘΙΩΝ                                  340        ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΖΑΡΚΑΔΑ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                341        ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                        342        ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΤΣΟΥΝΗ

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ             343        ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΑΓΓΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ                              344        ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΠΠΑΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                345        ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΣΠΙΤΗ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         346        ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΚΑΤΣΑΡΕΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΖΕΡΒΑΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       347        ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΠΟΤΙΝΗΣ Σ. – ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΒΑΪΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΠΝΙΣΗ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                           348        ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΕ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΖΑΝΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΚΑΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

                                                                 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΑΓΓΕΛΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΠΑΛΙΟΥΡΑ