ΣΑΒΒΑΤΟ  26-3-2016  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΕΛΠΙΔΩΝ                               203           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ – ΚΑΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  26-3-2016  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                204           ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ. – ΚΑΡΑΝΤΖΙΟΥΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  26-3-2016  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             205           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΩΡΑΪΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          206           ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       207           ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΠΑΤΛΙΑΣ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  26-3-2016  ΩΡΑ  15:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   208           ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  26-3-2016  ΩΡΑ  16:00

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                       854           ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             855           ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΚΑΛΥΒΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΑΘΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΕΜΙΛΕΩΝ                              856           ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΡΕΝΤΙΦΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΝΙΚΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΖΑΡΚΑΔΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                   857           ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           858           ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΟΥΖΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΜΟΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        859           ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΧΡΕΛΙΑΣ

ΘΕΡΜΟΥ                                860           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΓΟΥΛΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              861           ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΜΠΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                862           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΓΓΕΛΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΣΤΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ                    863           ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΤΣΟΥΝΗ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                    864           ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΚΕΛΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                     865           ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       866           ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΤΟΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ

ΦΥΤΕΙΩΝ                               867           ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΔΑΝΙΑΣ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                868           ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΑΣΤΑΚΟΥ                              869           ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  27-3-2016  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           209           ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΟΥΡΗΣ – ΚΑΓΙΑΣ – ΛΑΖΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  27-3-2016  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΑΣΤΑΚΟΥ                              210           ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  27-3-2016  ΩΡΑ  12:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           211           ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΟΥΡΗΣ – ΚΑΓΙΑΣ – ΛΑΖΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  27-3-2016  ΩΡΑ  17:00

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          870           ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ                   871           ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. – ΑΡΣΕΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   872           ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΑΓΓΕΛΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             873           ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     874           ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΒΑΪΝΑΣ – ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                        875           ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΠΠΑΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΜΠΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                876           ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΚΕΛΟΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                         877           ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ

ΟΧΘΙΩΝ                                  878           ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ

ΜΥΤΙΚΑ                                 879           ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΜΠΑΚΑΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΖΕΡΒΑΣ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                       880           ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΓΚΕΚΑΣ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ                           881           ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΛΑΥΡΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΤΣΟΠΑΝΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   882           ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΜΠΑΚΑΚΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΤΣΟΥΝΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ