Σοβαρά τραυματισμένος μεταφέρθηκε χθες λίγο μετά τη 13:30 το μεσημέρι, στο νοσοκομείο Αγρινίου, ένας 78χρονος άνδρας από την Σπολάιτα της ΔΕ Νεάπολης του Δήμου Αγρινίου. Ο ηλικιωμένος άνδρας εκτελούσε αγροτικές εργασίες στον κήπο του σπιτιού του στην Σπολάιτα και όπως όλα δείχνουν, έχασε την ισορροπία του και έπεσε από τοιχίο όπου είχε ανέβει, ύψους 3 μέτρων στο έδαφος, χτυπώντας σοβαρά στο κεφάλι!
Ο 78χρονος νοσηλεύθηκε σε σοβαρή κατάσταση στη ΜΕΘ του νοσοκομείου Αγρινίου με βαριές κρανιοεγκεφαλικές κακώσεις, ενώ σύμφωνα με πληροφορίες υπέκυψε στα τραύματά του και άφησε την τελευταία του πνοή σήμερα το μεσημέρι.
http://sinidisi.gr/
Ακολουθήστε μας στο GoogleNews και δείτε πρώτοι όλες τις ειδήσεις!