Κλήρωση πρωταθήματος Α” κατηγορίας 2015-2016

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΟΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ ]

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ