Με 25 θέματα συνεδριάζει η οικονομική επιτροπή του Δήμου Ξηρομέρου,την Παρασκευή 4 Δεκεμβρίου 2015 και ώρα 11:30 π.μ. στο Δημοτικό κατάστημα στον Αστακό.
ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ:
http://xiromeronews.blogspot.gr/
Ακολουθήστε μας στο GoogleNews και δείτε πρώτοι όλες τις ειδήσεις!
Για άρθρα που αναδημοσιεύονται και αναγράφεται η πηγή τους δεν φέρουμε καμμία ευθύνη, καθώς απηχούν αποκλειστικά τις απόψεις των συντακτών τους και δεν δεσμεύουν καθ’ οιονδήποτε τρόπο την ιστοσελίδα.