18χρονη νοσηλεύεται στο Νοσοκομείο Αγρινίου μετά από απόπειρα αυτοκτονίας. Η 18χρονη, σε χωριό της Μακρυνείας, επιχείρησε να βάλει τέρμα στη ζωή της το μεσημέρι της Κυριακής με κατάποση ποσότητας φυτοφάρμακου.
Η πράξη της έγινε αντιληπτή και άμεσα μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ στο Νοσοκομείο Αγρινίου όπου νοσηλεύεται χωρίς να διατρέχει κίνδυνο η υγεία της.
Η προανάκριση ενεργείται από το οικείο αστυνομικό τμήμα.
Ακολουθήστε μας στο GoogleNews και δείτε πρώτοι όλες τις ειδήσεις!