ΕΠΣ Αιτωλ/νίας: Ορισμός Διαιτητών-Παρατηρητών-Ιατρών 12-16/10/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-10-2019 ΩΡΑ 16:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         40                 ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ Κ. – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ Σ. – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ ΓΡ.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΧΡΕΛΙΑΣ Χ.

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                        41                 ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ Δ. – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν. – ΤΑΚΟΣ Χ.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΤΟΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΓΟΥΛΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΣΑΣΣΗΣ Κ.

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                42                 ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ Α. – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Α. – ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ν.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ Γ.

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              43                 ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΑΜΠΑΣ Μ. – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ Χ. – ΡΟΔΑΤΟΣ ΓΕΡ.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                         ΡΕΝΤΙΦΗΣ Κ.

ΚΑΤΟΧΗΣ                              44                 ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ Κ. – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Π. – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ.

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             45                 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΜΠΑΚΑΣ Ι. – ΛΥΣΣΑΡΗΣ Κ.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ Δ.

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                        46                 ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ Β. – ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ                                 47                 ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΓΙΑΝΟΥΣΑΣ ΔΗΜ.

ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ                    48                 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡ. – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ Ι. – ΤΣΩΝΗ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                         49                 ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ Δ. – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Ν. – ΜΑΔΙΑΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΜΑΡΑ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       50                 ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΛΑΧΟΣ Γ. – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ Ι.

ΙΑΤΡΟΣ:                                                         ΝΤΑΛΑΠΕΡΑΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ                             51                 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΚΑΜΠΕΡ ΑΝ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΩΛΟΥ

ΕΜΙΛΕΩΝ                              52                 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΖΑΡΚΑΔΑ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019 ΩΡΑ 16:00

ΛΥΓΙΑΣ                                   53                 ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. – ΛΙΟΝΑΣ Β. – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΗ

ΚΑΤΟΧΗΣ                              54                 ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ. – ΡΟΔΑΤΟΣ ΓΕΡ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΜΠΑΘΑ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                55                 ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡ. – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ Γ. – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ Δ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΑΜΠΟΥ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                      56                 ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ Χ. – ΒΛΑΧΟΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΩΛΟΥ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ                           57                 ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ Κ. –ΜΠΑΚΑΣ Ι. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΙΑΤΡΟΣ:                                                         ΝΤΑΛΑΠΕΡΑΣ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                           58                 ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ Δ. – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν. – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ

ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ              59                 ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         60                 ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Ν.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019 ΩΡΑ 19:30

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             61                 ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ Κ. – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ. – ΤΣΩΝΗ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΙΩΑΝΝΟΥ

                                                                        ΤΕΤΑΡΤΗ 16-10-2019 ΩΡΑ 15:30 (ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                62                 ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ Α. – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. – ΤΑΚΟΣ Χ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

 

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΒΕΛΑΩΡΑΣ Κ. – ΛΙΑΣΚΟΥ – ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡ.

 

ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΤΣΑΜΠΑΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗΣ:                            ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

Αφήστε μια απάντηση