ΣΑΒΒΑΤΟ  21-1-2023  ΩΡΑ  10:00 (Κ-14)

ΛΥΓΙΑΣ                                   34                 ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΠΑΞΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                30                 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ  21-1-2023  ΩΡΑ  11:00 (Κ-14)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             32                 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

  ΣΑΒΒΑΤΟ  21-1-2023  ΩΡΑ  12:00 (Κ-14)

ΛΥΓΙΑΣ                                   31                 ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                33                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

                                 ΣΑΒΒΑΤΟ  21-1-2023  ΩΡΑ  15:00

ΚΑΤΟΧΗΣ                              151              ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΧΡΕΛΙΑΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                152              ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                   ΝΙΚΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                       ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                            ΤΑΠΡΑΤΖΗΣ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             153              ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΟΚΜΟΤΟΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΜΟΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΟΛΟΝΥΦΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΑΨΑΛΗΣ

ΟΧΘΙΩΝ                                  154              ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΖΥΓΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           155              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ – ΛΙΟΝΑΣ – ΜΠΑΞΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                             ΑΛΜΠΑΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   156              ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΜΑΡΑ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                       157              ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΝΑΒΟΛΗ

                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  21-1-2023  ΩΡΑ  15:30

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                158              ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΑΚΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ  22-1-2023  ΩΡΑ  11:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                    159              ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒ0ΛΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΑΚΟΣ – ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΜΑΡΑ

ΖΑΧΑΡΑΚΗ                            160              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018 – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ  22-1-2023  ΩΡΑ  14:30

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     163              ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΖΥΓΑΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ  22-1-2023  ΩΡΑ  15:00

ΚΑΛΥΒΙΩΝ                           161              ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΤΑΚΟΣ – ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                164              ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                           165              ΑΡΩΜΑ ΒΑΡΕΤΑΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                         166              ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΝΑΣ ΣΠ. – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΜΑΡΑ

ΚΑΤΟΧΗΣ                              167              ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΚΟΚΜΟΤΟΣ – ΚΕΦΑΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ  22-1-2023  ΩΡΑ  18:30

ΛΥΓΙΑΣ                                   162              ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΖΥΓΑΣ – ΛΙΟΝΑΣ – ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ