ΣΑΒΒΑΤΟ  7-1-2023  ΩΡΑ  11:00 (Κ-14)

ΚΑΤΟΧΗΣ                              21                 ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΩΝ                               23                 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           24                 ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΜΑΡΑ

                  ΣΑΒΒΑΤΟ  7-1-2023  ΩΡΑ  15:00

Λ.ΖΑΧΑΡΑΚΗ                        128              ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΤΑΚΟΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΒΟΗΘ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ      129              ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΑΛΜΠΑΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΕΚΕΛΟΣ

ΚΑΤΟΧΗΣ                              130              ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΜΑΡΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΑΨΑΛΗΣ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           131              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΜΠΑΞΑΣ – ΚΟΚΜΟΤΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΜΟΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΠΑΝΟΥ

Β. ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ               132              ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΛΑΧΟΣ – ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΝΙΚΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

                ΚΥΡΑΚΗ  8-1-2023  ΩΡΑ  11:00 (Κ-14)

ΛΥΓΙΑΣ                                   22                 ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ  8-1-2023  ΩΡΑ  15:00

ΕΜΠΕΣΣΟΥ                           133              ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΒΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                          ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΕΦΑΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                           ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΒΛΑΧΟΣ