ΣΑΒΒΑΤΟ  8-2-2020  ΩΡΑ  10:30  (Κ-16)

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           119              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΙΟΥ – ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ Β.- ΛΙΑΚΩΝΗΣ – ΜΠΑΞΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΛΥΓΙΑΣ                                   120              ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΛΑΜΠΡΗ

ΚΑΤΟΧΗΣ                              121              ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. – ΓΚΙΑΦΗΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΙΩΑΝΝΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                122              ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΥΣΑ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           123              ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΛΑΧΟΣ Γ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                124              ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΑΝΑΒΟΛΗ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ  8-1-2020  ΩΡΑ  15:00

ΓΟΥΡΙΑΣ                                372              ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΜΠΑΞΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΜΠΑΘΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΠΑΝΟΥ

ΛΟΥΤΡΟΥ                              373              ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΤΣΑΜΠΑΣ ΜΙΧ. – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΥΣΑ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                       ΛΑΥΡΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΣΙΡΩΝΗΣ

ΘΕΡΜΟΥ                                374              ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                       ΝΙΚΟΛΕΤΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ

ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ                      375              ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΖΑΡΚΑΔΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΑΨΑΛΗΣ

ΑΣΤΑΚΟΥ                              376              ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ- ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                377              ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΑΚΟΣ ΧΡ. – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ  – ΡΟΔΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          378              ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ- ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ- ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΜΟΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΚΑΤΟΧΗΣ                              379              ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΖΥΓΑΣ – ΒΛΑΧΟΣ – ΚΟΤΡΟΤΣΟΥ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΙΩΑΝΝΟΥ

ΛΥΓΙΑΣ                                   380              ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΣΑΗ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ  9-2-2020   ΩΡΑ  10:30 (Κ-14)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   125              ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΛΑΜΠΡΗ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ  9-2-2020   ΩΡΑ  10:30 (Κ-16)

ΦΥΤΕΙΩΝ                               126              ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ – ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ  9-2-2020  ΩΡΑ  11:00  (Κ-16)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         127              ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. -ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ

ΕΥΝΟΧΩΡΙΟΥ                      128              ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΛΑΧΟΣ – ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ – ΚΕΦΑΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΕΜΙΛΕΩΝ                              129              ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2 – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜ. – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ.

ΙΑΤΡΟΣ:                                                         ΜΠΑΝΙΑ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ  9-2-2020  ΩΡΑ  15:00

ΚΑΤΟΧΗΣ                              381              ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                                        ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ.- ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΣΑΣΣΗΣ

ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ                    382              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                                        ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΣΑΜΑΡΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΧΡΕΛΙΑΣ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   383              ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                                        ΓΚΙΑΦΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΤΣΟΥΝΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ;                                                        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ                                 384              ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΥΣΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                385              ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΖΥΓΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΓΟΥΛΑΣ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                386              ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ                           387              ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ ΚΩΝ. – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΛΑΜΠΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         388              ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΑΜΠΑΣ – ΒΛΑΧΟΣ –              ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΜΠΑΘΑ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

 

ΣΑΒΒΑΤΟΥ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ-ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ-ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗΣ: ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ-ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΤΡΟΤΣΟΥ Ι.

 

ΚΩΛΥΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ-ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ-ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ-ΣΟΥΖΑΣ-ΤΣΩΝΗ-ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ-ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ-ΚΑΜΠΕΡ  -ΜΑΔΙΑΣ-ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

 

ΚΩΛΥΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ:  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ-ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ-ΜΑΔΙΑΣ-ΚΑΜΠΕΡ-ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ-ΜΠΑΞΑΣ

 

ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ: ΚΩΣΤΑΡΑΣ-ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ-ΠΡΟΒΙΔΑΣ-ΚΑΖΑΝΑΣ-ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ-ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ- ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ-ΣΟΥΖΑΣ-ΤΑΚΟΣ-ΤΣΙΛΙΚΑΣ-ΜΠΑΚΑΣ-