Ο Σύλλογος Σαρακατσαναίων Βάλτου Ξηρομερου και Ευρυτανίας «οι Σταυραετοί των Αγράφων» σας προσκαλεί στον ετήσιο χορό του που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 17 Φεβρουαρίου και ώρα 21:00 στο κέντρο Lofos Gala στη Νεάπολη Αγρινίου.
Τιμή εισόδου: 25 ευρώ
Τραγούδι: Κατερίνα Λιάκου Μπόνια, Κώστας Γαρέφης
Κλαρίνο: Αλέξανδρος Τσουμάνης
Βιολί: Κώστας Καραγεώργος
Λαούτο: Κώστας Παπαδημητρίου
Ακολουθήστε μας στο GoogleNews και δείτε πρώτοι όλες τις ειδήσεις!