ΣΑΒΒΑΤΟ  10-2-2024  ΩΡΑ  10:00  (Κ-16)

ΡΗΓΑΝΑ                                 82                 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ  10-2-2024  ΩΡΑ  10:30  (Κ-14)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                83                 ΑΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ  10-2-2024  ΩΡΑ  10:30  (Κ-16)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             84                 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ  10-2-2024  ΩΡΑ  11:30  (Κ-16)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           85                 ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΖΥΓΑΣ Π.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΥ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                86                 ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ  10-2-2024  ΩΡΑ  12:15  (Κ-16)

ΚΑΤΟΧΗΣ                              87                 ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΝΕΜΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

ΛΥΓΙΑΣ                                   88                 ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ  10-2-2024  ΩΡΑ  14:30  (ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΛΕΠΕΝΟΥΣ                           278              ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΟΚΜΟΤΟΣ – ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                                 ΚΑΨΑΛΗΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                279              ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΖΥΓΑΣ – ΤΑΚΟΣ Χ. – ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                                 ΚΕΚΕΛΟΣ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ  10-2-2024  ΩΡΑ  15:00  (ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΡΗΓΑΝΑ                                 280              ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΗΛΙΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                                 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ  10-2-2024  ΩΡΑ  15:00

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                        281              ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΛΑΧΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                           282              ΑΡΩΜΑ ΒΑΡΕΤΑΔΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΘΩΔΗΣ – ΜΠΕΛΕΣΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ                     283              ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΞΥΣΤΡΑ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ  11-2-2024  ΩΡΑ  10:30  (Κ-14)

ΛΥΓΙΑΣ                                   89                 ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ  11-2-2024  11:00  (Κ-16)

ΡΗΓΑΝΑ                                 90                 ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΛΑΧΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ  11-2-2024  11:00

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   284              ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΗΛΙΟΣ – ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ – ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΜΑΡΑ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                285              ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΖΥΓΑΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΜΑΝΑΚΗ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ                           286              ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 1949 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ – ΘΩΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ  11-2-2024  ΩΡΑ  12:15  (Κ-16)

ΚΑΤΟΧΗΣ                              91                 ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ  11-2-2024  ΩΡΑ  15:00

ΚΑΛΥΒΙΩΝ                           287              ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΖΥΓΑΣ – ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΑΤΟΧΗΣ                              288              ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΓΑΒΡΟΛΙΜΝΝΗΣ                289              ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΗΛΙΟΣ – ΚΟΚΜΟΤΟΣ – ΛΙΟΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                         290              ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΑΚΑΤΔΙΣΗ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΜΑΡΑ

ΣΤΑΝΟΥ                                 291              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ – ΘΩΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                    292              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΔΙΩΤΗΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΞΥΣΤΡΑ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                293              ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ β’ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΛΑΧΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΜΑΝΑΚΗ

                                                                        ΤΕΤΑΡΤΗ  14-2-2023  ΩΡΑ  15:30 (Κ-16)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           92                 ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                                        ΠΕΜΠΤΗ  15-2-2024  ΩΡΑ  15:00  (Κ-14)

ΛΥΓΙΑΣ                                   93                 ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                          ΛΙΟΝΑΣ – ΔΙΩΤΗΣ Κ. – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                           ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΕΛΕΣΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗΣ:                           ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ – ΖΥΓΑΣ

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                       ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ – ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΚΕΦΑΛΗΣ – ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ – ΜΠΑΞΑΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΝΤΡΕΛΙΑΣ – ΖΩΓΑΣ – ΔΑΝΙΑΣ

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                       ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ – ΜΑΤΓΣΟΥΚΑΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΚΕΦΑΛΗΣ – ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ – ΜΠΑΞΑΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΝΤΡΕΛΙΑΣ – ΖΩΓΑΣ – ΔΑΝΙΑΣ

ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΓΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ:              ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΤΑΚΟΣ

Ακολουθήστε το agrinio24.gr στο GoogleNews. Κάντε κλικ εδώ και κάντε εγγραφή!!

Για άρθρα που αναδημοσιεύονται και αναγράφεται η πηγή τους δεν φέρουμε καμμία ευθύνη, καθώς απηχούν αποκλειστικά τις απόψεις των συντακτών τους και δεν δεσμεύουν καθ’ οιονδήποτε τρόπο την ιστοσελίδα.